10 mérkőzés óta veretlenül!

Felnőtt csapatunk tíz mérkőzés óta veretlen, ezzel mindhárom fronton, a bajnokságban, a Magyar Kupában és a Pest megyei kupában is versenyben van. Ezen a héten szerdán elmaradt bajnokin játszottunk értékes döntetlent Vecsésen, szombaton pedig a jó erőkből álló Nagyőrös csapatát győztük le az Iharosban 2-0 arányba.

Csurka Zoltán: "Ezen a héten két erőpróba várt csapatunkra, hiszen szerdán a tavaly még NB3-as Vecsés otthonába látogattunk, szombaton pedig a mindig élmezőnyhöz tartozó Nagykőrös csapatát fogadtuk. A szerdai mérkőzésen érződött a csapaton a fáradtság, amit az elmúlt két hét folyamatos mérkőzésterhelése okozhatott. Ezért is különösen örömteli, hogy óriásit küzdve az utolsó percben elhoztunk egy pontot az óriási erőket mozgósító Vecséstől. Szombatra próbáltuk fenntartani a frissességet a játékosokban, ami részben sikerült. Az első félidőben kicsit átadtuk a kezdeményezést az ellenfélnek, akik valamivel élesebbnek tűntek a mérkőzés ezen szakaszában. A második félidőre viszont már úgy jöttünk ki, hogy kétség sem férhetett a győzelmünkhöz. Hatalmas erőket mozgósítottak a játékosaink, aminek meg is lett az eredménye hiszen magabiztos győzelmet arattunk ezzel folytatva remek sorozatunkat. Jövő héten végre teljes hét áll rendelkezésünkre, ami különösen fontos hiszen a következő hetekben az élmezőnyhöz tartozó csapatokkal fogunk találkozni. Első állomásunk jövő hét vasárnap Pilisen. Próbálunk megfelelően felkészülni és erősíteni pozíciónkat a tabella első felében."