Eredményeink az előző játékhétről (2022.03.28-04.03.) ⚽️🟢

Felnőtt csapatunk és utánpótlás korosztályaink is számos bajnoki mérkőzést játszottak, de a Bozsik-program és a Kölyökliga küzdelmei is folytatódtak múlt hétvégén.
Magabiztos győzelem a Pereg otthonában ⤵️
🟢 Pereg SE – Viadukt SE 2:5
Pest megyei I. osztályú labdarúgó-mérkőzés
2022.04.02. szombat, 16:00 Kiskunlacháza sportpálya
⚽️ Gólszerzők: Vajda Dániel (2), Varga-Sebestyén Benjámin (2) és Haynes Áron.
👇
💬 „A csapat játéka ma is rendben volt, mint múlt héten, de most a helyzeteinket is jó százalékban értékesítettük, így nem volt kérdéses a mérkőzés kimenetele.
Remek csapat és egyéni teljesítményeknek köszönhető a magabiztos győzelem.
Gratulálok a csapatnak, és külön Haynes-Varga Áron első felnőtt bajnoki góljához!”
Lipők András vezetőedző
Utánpótlás találkozóink ⤵️
🟢 Viadukt SE – Veszprémi FC USE U-19 bajnoki mérkőzés 1:5
2022.03.30. szerda, 18:00 Iharosi sportpálya
Kezdő összeállítás: Terjék Á. – Horváth B., Taferner D., Pál B., Horváth D. – Ullmann G., Ullmann Á., Pál M. – Cserei H., Hajagos M., Homoki A.
🔁 Cserék: Melega B., Mészáros B., Papp B.
⚽️ Gólszerző: Pál Márton.
👇
💬 „A bajnokság talán a legjobb csapatával játszottunk. Az első félidőben sokkal jobban alkalmazkodtunk a talaj minőségéhez és több ziccert is “sikerült” elhibáznunk. Az ellenfelünk inkább kontrázott ebben az időszakban és egy pontrúgás és egy kontratámadás után rúgtak is két gólt. A második félidőben is bátran, harcosan, kezdeményezően játszottunk, de a nagyobb tudást nem tudtuk kompenzálni. Összességében elégedettek voltunk a csapattal, főleg úgy, hogy darabokban vagyunk, és ameddig az ellenfélnél csak 2003-2004-es játékosok voltak, addig nálunk 2006-2005-2004-esek nagyrészt.”
Sabján István edző
🟢 Budafoki LC – Viadukt SE U-17 bajnoki mérkőzés 1:2
2022.04.02. szombat, 11:00 Budafoki MTE Sporttelep
Kezdő összeállítás: Homoki A. – Benke B., Sipos B., Vida M., Oszter H. – Horváth D., Horváth B., Pál B. – Cserei H., Papp B., Sipőcz T.
🔁 Cserék: Kronn E., Nánási D., Pallós B.
⚽️ Gólszerzők: Cserei Hunor és Sipőcz Tamás.
👇
💬 „Jó csapatot sikerült harcos és helyenként látványos játékkal legyőznünk. A kapuban új játékost próbáltunk ki Homoki Andris személyében, aki eddig csatár volt, nagyot védett 1-1-nél, ami nagyban hozzájárult a győzelmünkhöz, illetve Vida Martin is a védelem közepén játszott, kifejezetten jó teljesítményt nyújtott! Gratulálunk az egész csapatnak!”
🟢 Viadukt SE – VS Dunakeszi U-13 bajnoki mérkőzés 4:5
2022.03.31. csütörtök, 16:30 Kolozsvári utcai Sporttelep
Kezdő összeállítás: Gárel D. – Váradi Zs., Varga Botond, Vida M., Zábrák Z. – Dalnoki M., Turi A., Pancza Z. – Varga Bence
🔁 Cserék: Kozma N., Tari P., Vadovics R.
⚽️ Gólszerzők: Varga Bence (2) és Zábrák Zétény (2).
👇
💬 „Végig szakadó esőben zajlott mérkőzésen, a tavaszi idény eddigi legszínvonalasabb játékát láthattuk. Remekül kezdődött a mérkőzés, sikerült meglepni ellenfelünket, aminek kétgólos előny lett a jutalma az első 20 percben. A következő negyedben már kiegyenlítettebb volt a játék. Sajnos egy hátul történt óriási hiba miatt szépített a Dunakeszi.
A harmadik játékrészben már többször is el tudott jutni a vendégcsapat a kapunkig.
Ebben a játékrészben voltak óriási helyzeteink, de gólt csak ellenfelünk tudott szerezni.
Az utolsó játékrész “őrült” játékot, öt gólt hozott. Sikerült visszaszerezni az előnyt, majd ismét egyenlíteni tudott ellenfelünk. Nem sokkal később már ismét a hazai csapat állt győzelemre (4-3). A középkezdés után egy kontratámadásból szinte azonnal egalizált, majd nem sokkal később az ötödik találatát is megszerezte a vendégcsapat.
Remek iram, szép gólok, mindkét csapat bátor támadójátékot játszó mérkőzést produkált ezen a napon.”
Kóródi Ferenc edző
🟢 Budakeszi LA II. – Viadukt SE III. U-13 megyei bajnoki mérkőzés 9:1
2022.04.02. szombat, 10:00 Budakeszi Sporttelep
⚽️ Gólszerző: Jáger Dávid.
👇
💬 „Tavaszi első meccsét játszotta csapatunk, Budakeszire a BLA otthonába látogattunk.
Sajnos betegségek, sérülések és különböző utolsó pillanatban közbejövő elfoglaltságok miatt csak 8 játékosunk tudott megjelenni a mérkőzésen, ami azt jelentette, hogy az egyébként sem könnyű párharcot emberhátrányban és csere nélkül kellett végigjátszania a fiúknak.
A nehéz körülmények ellenére nagyon szépen helytálltak a srácok, mindenki a maximumot próbálta kihozni a meccsből, ügyesen és keményen védekeztünk, párszor pedig szépen bontottuk meg az ellenfelünk védelmét. Nagyon büszke vagyok!
Gratulálunk a Budakeszi csapatának a győzelemhez!”
Miskei Milán edző
🟢 Viadukt SE – Nyergesújfalu SE 15:0
🟢 Viadukt SE – Mészöly Focisuli 3:1
🟢 Viadukt SE – REAC 4:1
🟢 Viadukt SE – Budai FC 4:2
2022.04.02. szombat, Nyergesújfalu, Hajnal Tamás Sportcentrum
Kezdő összeállítás: Csizmadia L. – Mérey M., Kiss Zs. – Korbuly M., Pancza Z., Hanczwikl Z. – Gidai N.
🔁 Csere: Csillag D.
⚽️ Gólszerzők: Pancza Zalán (10), Gidai Nándor (6), Hanczwikl Zente (6), Korbuly Mihály (2) és Mérey Máté.
👇
💬 „Végig nagyon jó tempóban fociztak a srácok, és a szenvedélyre sem lehetett panasz.
Sok olyan játékosom van, akik igazi egyéniségek, és egyénileg sok szép dolgot tudnak produkálni a pályán, ezt kell majd később tudatosabb csapatjátékká alakítani.
Elégedett vagyok, csak győzelmeket aratni mindig jó érzés, még ha nem is ezen van a fókusz.”
Farkas Arnold edző
🟢 Újpest FC – Viadukt SE U-9 Kölyökliga mérkőzés 2:4
🟢 Viadukt SE – Ikarus BSE U-9 Kölyökliga mérkőzés 2:6
2022.04.03. vasárnap, Bánka Kristóf Sportközpont
👇
💬 „Vasárnap részt vettünk az idei Kölyökliga 2. fordulóján. A hó a kezdőrúgásig elolvadt, úgyhogy megfelelő körülmények között tudtunk játszani. Egy győzelem, és egy tanulságos vereség után szeretném megdicsérni a srácokat, ugyanis nagyon sokszor visszaköszönt a pályán az, amit edzéseken gyakoroltunk. Szép labdakihozatalokat, és egyéni befejezéseket láthattunk. Gratulálok mindenkinek! Hajrá Vidok!”
Zachán András edző
🟢 Viadukt SE – 4 Trainerz U-8 Kölyökliga mérkőzés 3:3
🟢 Gloriett SE – Viadukt SE U-8 Kölyökliga mérkőzés 7:8
👇
💬 „Két mérkőzést játszottunk ma Újpesten a Kölyökligán, maximális dicséret illeti a srácokat, egy cserével végig hajtották a 60 percet, kellően elfáradt a csapat. Rengeteg szép cselt, támadást és gólt láttam ma tőlük. Kiemelkedően jók voltunk a párharcokban és a letámadásban. A legfontosabb, hogy jól érezte magát mindenki. Gratulálok a csapatnak!”