U13-as tornagyőzelem röplabdában 🏐🟡

A lányok aranyéremmel térhettek haza a hétvégi versenyről, melyet utánpótlásedzőjük, Klain Eliza értékelt.
👇
💬 „Kijár a gratuláció U13-as lányainknak! Szépen beérni látszik a kemény munka! A lányok első meccsükön még félve, remegő lábakkal álltak fel. Az első szett végére azonban megtáltosodtak és 23:17-ről 23:25-re sikerült megfordítaniuk az állást, majd 2:1-re a mérkőzést is a Kalocsa ellen. A Dunakanyar elleni 3:0 igazán nagy lökést adott az utolsó, mindent eldöntő Dunakeszi elleni játszmához. Tudtuk, hogy kemény lesz és az első szett sorsdöntő! Szerintem a Dunakeszi előre elkönyvelte a győzelmet, legalábbis a lányok nagyon hangoztatták, hogy aranyat visznek haza. Minket most is az alázat kísért és az első szett óriási küzdelme után – ami nagyon szoros volt – a másik két szettben már simán nyertünk. Így 1 szett elvesztésével és 8 győztessel, a nyakunkban arannyal térhettünk haza! A lányokkal ennél nagyobb élményben még nem volt részünk. Nagyon büszke vagyok és köszönöm a szülőknek is, akik segítik a munkánkat, hogy minél eredményesebbek legyünk!”