Vereség Felsőpakonyban

Felnőtt csapatunk a Pest megyei I. osztályú bajnokság 29. fordulójában egy gólos vereséget szenvedett. Egy sajnálatos sérülés következtében már a legelején elveszítettük támadónkat, Balogh Rolandot, akinek mielőbbi jobbulást kívánunk❗️ A mérkőzés jegyzőkönyve ide kattintva érhető el ➡️ https://adatbank.mlsz.hu/match/54/14/22503/29/1609393.html

A vereség ellenére ez a mérkőzés is kiválóan szolgálta klubunk filozófiáját. A jövő csapatát építjük, egyesületünknél a kellő rutin mellett a saját nevelésű fiatalokra is fontos szerep hárul. Lipők András vezetőedző értékelte az összecsapást: 👇 „Sajnos nem kezdődött jól számunkra a találkozó, a 10. percben már le kellett cserélnem Balogh Rolit sérülés miatt. Neki nagy szerepe van a támadások szervezésében, hiánya meg is látszott, mezőnyfölényünk ellenére alig veszélyeztettük az ellenfél kapuját. A lelkesen és szervezetten védekező hazai csapat egy átlövésből vezetést szerzett és az előnyét meg tudta tartani a mérkőzés végéig. A jövőre nézve biztató, hogy a második félidőben öt 19 évnél fiatalabb játékosunk volt a pályán, többek közt a második felnőtt mérkőzését játszó Taferner Dominik!” A Nagykáta vereségével az utolsó körre maradt a döntés a harmadik hellyel kapcsolatban. ⚽️ Szombaton 17 órától a feljutásról éppen csak lemaradó Dunaharaszti MTK-t fogadjuk az Iharosban. Búcsúztassuk együtt a szezont❗️ Hajrá, Vidok❗️💚🤍


Megosztás:

Továbbiak

Készítette és karbantartja a weboldal.net