Bozsik fesztivál Biatorbágyon

Március 27-én, vasárnap került megrendezésre Iharosi pályánkon az idei első, tavaszi Bozsik fesztivál, melyen legkisebbjeink is képviselték klubunkat.

Öröm volt látni, ahogy ennyi lelkes lurkó kergette a labdát, építették a támadásokat, tehetséges fiataljainkat edzőink is értékelték.
👇

💬 „Gyönyörű napsütéses időben, az impozáns Iharosi pálya adott otthont az első tavaszi U7-es Bozsik fesztiválnak. Hét egyesületből összesen 56 gyerek vett részt a rendezvényen. 9 pályán folytak az egyenként 10 perces mérkőzések. Egyesületünk 4 csapattal vágott neki a tornának. Mindenki nagyon lelkesen és kezdeményezően focizott, egyre-másra születtek a szebbnél-szebb megoldások után a gólok. Nagyon meg voltunk elégedve a mutatott játékukkal. Az edzéseken tanultak sorra visszaköszöntek a mérkőzések során. A fesztivál végén pedig minden gyermek megkapta a jól megérdemelt müzli szeletét, illetve az edzők javaslatára minden csapatból egy-egy labdarúgó palánta kapott még oklevelet is.”

Abroncsos Gábor-Marozs László edzőpáros


Megosztás:

Továbbiak

Készítette és karbantartja a weboldal.net